Akcja "Nakręteczki dla Haneczki"

Z życia straży w 2013r.

Akcja
"Nakręteczki dla Haneczki"

Wesprzyjmy akcję "Nakręteczki dla Haneczki"

Rodzice małej Hani z Damasławka, cały czas walczą o życie i zdrowie swojej córki. Ruszyła akcja pomocy dla niej, nazwana przez mamę Hanii "Nakręteczki dla Haneczki", więc zwracamy się do wszystkich o wsparcie tej akcji.
Każdy z nas ma w domu butelki, które zakręcone są plastikowymi nakrętkami, więc wsparcie akcji "Nakręteczki dla Haneczki" nic nie kosztuje, po prostu po zużyciu zawartości butelki, zamiast wyrzucać je do śmietnika, odkładajmy nakrętki do pojemnika lub worka. które będą miały nadmiar nakrętek mogą dostarczyć je do siedziby naszej jednostki w każdy piątek po godzinie 17:00 lub do Dh. Mariusza Napieralskiego.
Zebrane nakrętki zostaną przekazane do firmy recyklingowej, która przeleje pieniądze na subkonto fundacji Hani, wspomagając rodziców dziewczynki w opłaceniu dlaszej rehabilitacji.

Ze strażackim pozdrowieniem
Strażacy OSP Żabiczyn